„Zabawka dla kliniki”- podsumowanie akcji

Druhny i Druhowie OSP Gaworzyce pragną podziękować ludziom dobrego serca za wsparcie naszej akcji „Zabawka dla kliniki”.

Akcja w tym roku przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy dla dzieciaków bardzo dużo pluszaków, gier planszowych, zabawek i książek.

We wtorek, 13 grudnia, wraz ze Świętym Mikołajem i strażackim Żarkiem, wybraliśmy się do Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii we Wrocławiu. W pierwszej kolejności udaliśmy się do punktu pobierania krwi, aby dać coś „od siebie”, czyli jakże cenną krew.

Potem był czas dla podopiecznych kliniki. Było całe mnóstwo maskotek które przywieźliśmy ze sobą. Na twarzach dzieci widoczna była wielka radość co nas bardzo cieszyło, ponieważ chociaż na chwile zapominały o bólu. Mikołaj i Żarek chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

Daliśmy dzieciakom mnóstwo radości, nie było mowy o smutku- w końcu przyjechał Żarek oraz jak się okazało potem, nie jeden, a dwójka Świętych Mikołajów! 🙂

A cała ta akcja którą zorganizowaliśmy była możliwa dzięki Wam- darczyńcom. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca którzy wspomogli naszą akcję!

Poniżej fotorelacja z naszego wyjazdu 🙂

Posted in Ogólne.