Zbieramy zabawki !

maskotki-3

 

Rok temu Mikołaj bardzo szczodrze obdarował dzieci prezentami lecz to nie znaczy, że w tym roku może o nich zapomnieć! 🙂 Mali i troszkę więksi podopieczni Kliniki Transplantacji szpiku Onkologii i Hematologi we Wrocławiu to nasz- OSP GAWORZYCE- ponowny cel niesienia pomocy. Akcja w zeszłym roku to było 200% tego czego się spodziewaliśmy i na co liczyliśmy.

Zbieramy to co zalega….maskotki, książki, kredki, biały papier, kolorowanki, może też być coś słodkiego- na poprawę humoru  ( wszystkie maskotki zostają przed oddaniem dzieciom zdezynfekowane specjalnym preparatem).

W tym roku w zbiórce wspiera nas Gminna Biblioteka Publiczna w Gaworzycach- za co DZIĘKUJEMY. Punkt w Wierzchowicach czynny w godzinach 14-18 codziennie od poniedziałku do piątku. W Dalkowie w godzinach 13-18 ( czynne czwartek i piątek ), a w Gaworzycach w godz 8-18 od poniedziałku do piątku. Maskotki można oddawać także w Punkcie Bibliotecznym w Kłobuczynie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godzinach 14-18, oraz w środę w godzinach 8-12.

 ZBIÓRKA TRWA do 6 grudnia, a wyjazd jest 13 grudnia- znów pojedzie wesoły  autobus…. Ale o tym potem

Więcej informacji przez fb lub 662 974 757 Demska Paulina  , która w razie takiej potrzeby zbiera zabawki też w swoim domu  🙂

 

 

W linku poniżej można przejrzeć przebieg akcji, która odbyła się rok temu 🙂

“Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to , co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” JAN PAWEŁ II.

Posted in Inne.